‘Als mensen zeggen dat het niet anders kan, wees dan kritisch. Het kan wél anders’

Xplore – Agora Amsterdam biedt inspiratiesessies aan; de aftrap was door Marjolein Moorman, de wethouder van onderwijs. Zij vertelde o.a. over haar politieke carrière en heeft leerlingen een tip meegegeven: ‘Als mensen zeggen dat het niet anders kan, wees dan kritisch. Het kan wél anders.’

Leerlingenraad
Dit uitgangspunt staat ook centraal bij Xplore Agora. Leerlingen spelen hierin een belangrijke rol; ze vormen een eigen coalitie door middel van een leerlingenraad. Deze leerlingenraad vertegenwoordigt de stem van de leerling en houdt zich bezig met het verbeteren van de sfeer op school en de kwaliteit van het onderwijs.

Leerlingen inspireren? 
Er zijn dagelijks twee inspiratiesessies voor onze leerlingen. Wil jij onze leerlingen ook inspireren? Ga dan naar: https://www.xplore.nl/inspireren/

Deel dit bericht: